MIESZKANIE na SPRZEDAŻ / nr oferty PAR00037/DJ

Cena: 372722.5000 zł

Kleszczewo

Rynek: pierwotny

Forma własności: własność

Rodzaj budynku: niski blok

Ilość pięter: 3

Rok budowy: 2021

Materiał ścian: cegła

Przynależne: piwnica, stan.parkingowe, komórka

Ogrzewanie: inne

Dodatkowe: balkon



= = = BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ = = = 
= = = KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI = = = 

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją znanego i cenionego dewelopera. Nowa inwestycja powstaje w Kleszczewie, oddalonym od centrum Poznania zaledwie 20 km a Swarzędza 10 km.
„Kleszczewo Park” to kameralne osiedle, które powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku. W pierwszym etapie zostało wybudowanych 75 mieszkań – od funkcjonalnych kawalerek w metrażu od 31 m2 do przestronnych mieszkań trzypokojowych osiągających nawet 75 m2. Etap II obejmuje budowę dwóch budynków trzypiętrowych, łącznie 59 mieszkań. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, na wyższych kondygnacjach pokaźne balkony. Budynek czterokondygnacyjny będzie wyposażony w windy, do każdego mieszkania będzie przynależeć komórka lokatorska. Na terenie osiedla przewidziano sporą ilość miejsc parkingowych.
Nowoczesna architektura, funkcjonalność i położenie zaspokoi najbardziej wymagających mieszkańców. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury oraz ciszę i spokój. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od trasy S 5 co pozwala na szybki i łatwy dojazd do centrum Poznania. W okolicy znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa oraz kościół. Dla lubiących aktywny tryb życia w pobliżu zabytkowy park oraz ścieżki spacerowe, rowerowe. 
Prezentowane mieszkanie, to mieszkanie trzy pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 75,08 m2, położone na drugim piętrze. Mieszkanie posiada balkon – 6,12 m2. 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
• salon – 21,67 m2,  
• pokój – 13,10 m2,
• pokój – 10,32 m2,
• kuchnia – 8,61 m2,
• łazienka z wc – 6,49 m2,
• wc – 2,71 m2,
• korytarz – 10,91 m2,

Niski koszt utrzymania mieszkania. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej + opłaty licznikowe. 
Pomagamy w sprawach kredytowych!
Polecam i zapraszam do umówienia prezentacji!