MIESZKANIE na SPRZEDAŻ / nr oferty PAR00038/DJ

Cena: 295704.0000 zł

Kleszczewo

Rynek: pierwotny

Forma własności: własność

Rodzaj budynku: blok

Ilość pięter: 3

Rok budowy: 2021

Materiał ścian: cegła

Przynależne: piwnica, stan.parkingowe, komórka

Ogrzewanie: inne

Dodatkowe: balkon= = = NOWA INWESTYCJA ZNANEGO DEWELOPERA = = = 
= = = BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ = = = 
= = = KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI = = = 

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją znanego i cenionego dewelopera. Nowa inwestycja powstaje w Kleszczewie, oddalonym od centrum Poznania zaledwie 20 km a Swarzędza 10 km.
„Kleszczewo Park” to kameralne osiedle, które powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku. W pierwszym etapie zostało wybudowanych 75 mieszkań – od funkcjonalnych kawalerek w metrażu od 31 m2 do przestronnych mieszkań trzypokojowych osiągających nawet 65 m2. Drugi etap obejmuje budowę dwóch budynków trzypiętrowych – łącznie 99 mieszkań.
 Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, na wyższych kondygnacjach pokaźne balkony. Budynek czterokondygnacyjny będzie wyposażony w windy, do każdego mieszkania będzie przynależeć komórka lokatorska. Na terenie osiedla przewidziano sporą ilość miejsc parkingowych.
Nowoczesna architektura, funkcjonalność i położenie zaspokoi najbardziej wymagających mieszkańców. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury oraz ciszę i spokój. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od trasy S 5 co pozwala na szybki i łatwy dojazd do centrum Poznania. W okolicy znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa oraz kościół. Dla lubiących aktywny tryb życia w pobliżu zabytkowy park oraz ścieżki spacerowe, rowerowe. 
Prezentowane mieszkanie, to mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią,  o powierzchni 53,10 m2, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada balkon – 6,00 m2.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

• pokój- 10,08 m2,
• pokój- 21,72 m2,
• kuchnia – 7,90 m2,
• łazienka – 3,52 m2,
• korytarz – 8,91 m2.

Niski koszt utrzymania mieszkania. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej + opłaty licznikowe. 
Pomagamy w sprawach kredytowych!
Polecam i zapraszam do umówienia prezentacji!