MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

(nr oferty: PAR00052/DJ)

Swarzędz / Zalasewo

Powierzchnia: 62 m2
Pokoje: 3
Cena: 425 661 zł Zaproponuj cenę
Rata od: 0 zł/mc Oblicz ratę

Rynek: pierwotny

Forma własności: własność

Rodzaj budynku: niski blok

Ilość pięter: 3

Rok budowy: 2021

Materiał ścian: cegła

Przynależne: piwnica, stan.parkingowe, komórka

Ogrzewanie: inne

Dodatkowe: balkon

= = = TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY 09.2022 R. = = =

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ DEWELOPERSKICH
0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO
MIESZKANIA W BLOKU Z WINDĄ = = = KOMÓRKA LOKATORSKA 

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim, inwestycja w trakcie realizacji!
Kolejna inwestycja sprawdzonego i zaufanego dewelopera. Radosna IV to cztery trzypiętrowe budynki o atrakcyjnej, nowoczesnej architekturze, od przestronnych mieszkań czteropokojowych do niewielkich, funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych oraz kawalerek. Trwa budowa ostatniego już budynku inwestycji – powstaje 71 komfortowych mieszkań z ogródkami na parterze – ogródki o różnej powierzchni: od 35 m2 do 200 m2 oraz przestronnymi balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadał windę oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. 
Idealna lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Spokojna okolica, w pobliżu dwie szkoły podstawowe oraz  przedszkola i żłobek. W niedalekiej odległości sklepy oraz markety (BIEDRONKA, LIDL,DINO, ŻABKA), przychodnia lekarska, apteki, placówki bankowe, kościół.
Blisko tereny rekreacyjne i sportowe, place zabaw dla dzieci.
Szybki i łatwy dojazd do Poznania, autostrady A2, dróg krajowych w kierunku Warszawy, Katowic, Gdańska. Dobrze rozwinięta swarzędzka komunikacja miejska.

Prezentowane mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 61,81 m2 położone jest na drugim piętrze. Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 6,12 m2. 

Układ pomieszczeń:

– pokój z aneksem kuchennym: 23,37m2,
– pokój: 9,97 m2,
– pokój: 11,02 m2,
– korytarz: 9,43 m2,
– łazienka z wc: 4,58 m2,
– garderoba: 2,31 m2.

Inwestycja w trakcie realizacji, termin zakończenia budowy – 30.09.2022 r. 
Pomagamy w uzyskaniu kredytu!
MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA „POD KLUCZ” 
Polecam i zapraszam do umówienia prezentacji!
 

Kontakt