O Firmie

PARCEL Nieruchomości działa na rynku nieruchomości od 2000 roku. Przez ten okres udało nam się nawiązać współpracę z najlepszymi fachowcami, działającymi w branży nieruchomości. Do ich grona należą doradcy kredytowi, notariusze, prawnicy, architekci, fotografowie, budowlańcy i wielu innych profesjonalistów, dzięki którym potrafimy sobie poradzić z najbardziej nietypową sprawą.
Jesteśmy najbardziej doświadczonym biurem nieruchomości w Swarzędzu, jako pierwsi zdobyliśmy licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 3461 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

boss

W 2011 roku zostaliśmy uhonorowani Mieszkaniową Marką Roku za zajęcie 3 miejsca wśród agencji nieruchomości działających na poznańskim rynku. Ranking został przeprowadzony przez instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC.

W 2012 roku zaangażowaliśmy się w projekt apartamentów na wynajem w Szklarskiej Porębie. Owocem tej współpracy jest powołanie firmy zarządzającej apartamentami wakacyjnymi Aparting sp. z o. o. a także udział w wyjątkowym projekcie Norweska Dolina.

Wspieramy sport

Promując aktywny styl życia angażujemy się w ciekawe projekty dlatego wspieraliśmy m.in. Akademię Kolarską „Copernicus” naszego Mistrza Świata Michała Kwiatkowskiego oraz sekcję koszykówki UKS Lider Swarzędz.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie możemy zaproponować szeroki zakres usług związanych z wprowadzaniem na rynek nieruchomości nowych projektów deweloperskich. Obejmuje to m.in. pełną obsługę marketingową (kreację wizerunku, strony www, foldery, ulotki itp.) oraz obsługę sprzedażową (pozyskanie klientów, prezentacje nieruchomości, organizowanie transakcji itp.).

Serdecznie zapraszamy!